Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Klapálkova, 1+kk, 34 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Chodov - Klapálkova, 10 000 Kč/měs., 34 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jh4

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/klapalkova1a/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme světlý a čerstvě zkolaudovaný byt 1+kk o celkové ploše 34 metrů, nacházející se v třetím patře cihlového domu s výtahem.

Tento byt je nabízený částečně vybavený. Moderní, podsvícená a na míru vyhotovená kuchyňská linka disponuje indukční deskou s digestoří, vestavěnou elektrickou troubou a myčkou. Lednice s mrazákem stojí samostatně a je také nová. Součástí prostorné hlavní místnosti, na kterou kuchyňský kout navazuje, je jídelní stůl se židlemi. Místnost je dostatečně světlá díky velkým balkonovým oknům, která jsou zařízené žaluziemi. Prostorná chodba je vybavena vestavěnou skříní na míru se zrcadlem a úložnými prostory. Krásná koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a nechybí ani nová pračka. Toaleta je součástí.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobusová zastávka Blažimská) a v okolí je veškerá občanská vybavenost i příroda. Přímo před domem je možnost bez zónového parkování.

Byt je volný a připravený k nastěhování. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně.

Majitel požaduje výhradně zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jh4-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/klapalkova1a/

For long-term rent, we offer a bright and newly approved apartment 1 + kk with a total area of ​​34 meters, located on the third floor of a brick building with an elevator.

This apartment is offered partially furnished. The modern, backlit and custom-made kitchen has an induction hob with a hood, built-in electric oven and dishwasher. The fridge-freezer stands alone and is also new. The spacious main room, which is connected to the kitchenette, has a dining table with chairs. The room is bright enough thanks to large balcony windows, which are furnished with blinds. The spacious hallway is equipped with a built-in wardrobe with a mirror and storage space. The beautiful bathroom has a shower, sink with mirror and a new washing machine. Toilet is included.

Housing is close to public transport (bus stop Blažimská) and in the vicinity are all civic amenities and nature. Directly in front of the house is the possibility without zone parking.

The apartment is free and ready to move. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month.

The owner requires only those interested without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Klapálkova
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 2 523‬ Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 5. květen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Choceradská: 6 minut (pěšky)

Albert Praha 4, Hlavní: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 23 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc