Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Klapálkova, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Chodov - Klapálkova, 9 500 Kč/měs., 29 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xrv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Chodov. Byt o celkové výměře 29 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou troubou, mikrovlnnou troubou a sklokeramickou deskou. V obývací části najdeme postel a úložnou komodu. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Albert, Penny Market, základní škola, gymnázium atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Blažimská, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 07. 2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xrv-en

For long-term sublease, we offer a modern 1 + kk apartment in an attractive location in Prague - Chodov. The apartment with a total area of ​​29 m2 is located on the third floor of a panel house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a built-in oven, microwave and ceramic hob. In the living area we find a bed and a storage room. The bathroom has a bath, sink and toilet.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Albert, Penny Market, primary school, grammar school, etc. Transport accessibility is ensured by the Blažimská stop, which is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from July 1, 2021. Pets are allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Klapálkova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 2 381Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Choceradská: 6 minut (pěšky)

Albert Praha 4, Hlavní: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 23 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc