Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Klírova, 4+kk, 98 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Chodov - Klírova, 16 900 Kč/měs., 98 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bai

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 4+kk v atraktivní lokalitě Praha - Chodov, v ulici Klírova. Byt o celkové výměře 98 m2 se nachází ve šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem, digestoří, lednicí a mikrovlnnou troubou. V jídelně se nachází velký jídelní stůl se židlemi. V obývací části je sedací souprava, konferenční stolek a tv stolek. V ložnici se nachází postel, noční stolky, velká šatní skříň a setobox. Další pokoj je nezařízený. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je zvlášť. V předsíní se nachází velká šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, supermarket Lidl, základní škola, Údolí Kunratického potoka, atd. Dopravní dostupnost zajišťujě metro Chodov (5 minut chůze) a také zastávky Jarníkova a U Kunratického lesa.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bai-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 4 + kk in an attractive location in Prague - Chodov, on the street Klírova. The apartment with a total area of ​​98 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove, cooker hood, refrigerator and microwave. In the dining room is a large dining table with chairs. In the living area is a sofa, coffee table and TV table. The bedroom has a bed, bedside tables, large wardrobe and set box. Another room is unfurnished. The bathroom has a sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated. In the hallway is a large wardrobe.
Within walking distance are restaurants, pharmacy, supermarket Lidl, primary school, Údolí Kunratického potoka, etc. Transport accessibility is provided by the underground station Chodov and bus stops Jarníkova and U Kunratického lesa.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Klírova
Cena: 16 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 21 522 Kč, náklady na bydlení 4 622 Kč + elekt. 880 Kč a plyn 860 Kč, poplatek za pod
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 98 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 11 - Chodov: 3 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Chodov: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 26 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?