Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Konstantinova, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Chodov - Konstantinova, 10 200 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xc3

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/konstantinova38/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Chodov s bezproblémovou dopravní dostupností. Metro Háje 300m. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklepní kóje.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje barovým pultem s pracovní plochou, sporákem, digestoří a lednicí. Koupelna se sprchovým koutek je oddělena od toalety. V předsíni se nachází vestavěné skříně s úložným prostorem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Dětské hřiště, gymnázium, cukrárna, restaurace, základní škola, mateřská škola, kadeřnictví a potraviny. Autobusová zastávka Modrá škola se nachází tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 19. 11. 2020. Domácí mazlíčci po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xc3-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/konstantinova38/index.htm

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment in a desired location in Prague - Chodov with easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a bar counter with worktop, hob, hood and refrigerator. Bathroom with shower corner is separated from the toilet. The hall is built cabinets with storage space.

The house is located near all amenities. Playground, grammar school, pastry shop, restaurant, primary school, kindergarten, hairdresser and groceries. The Modrá škola bus stop is a three-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 19.11., 2020. Pets by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Konstantinova
Cena: 10 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 700 Kč, náklady na bydlení 2 099 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Bohúňova: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 11, Opatovská 874/25: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 27 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?