Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Podjavorinské, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Chodov - Podjavorinské, 12 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-zf3

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/podjavorinske8/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi plěný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Chodov. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i lodžie a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, vestavěná elektrická trouba, sklokeramická deska a digestoř. Obývací část disponuje rozkládací pohovkou. V ložnici najdeme šatní skříň. V nové koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme Tesco, lékárnu, supermarket Albert, základní a střední školu a také posilovnu. Osm minut chůze od domu je vzdálené metro Háje. Tři minuty od domu je vzdálená autobusová zastávka Hněvkovského.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zf3-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/podjavorinske8/index.htm

For long term sublease we offer a very filled apartment 2 + kk in a nice location Prague - Chodov. Apartment with a total area of ​​45 sqm is located on the third floor of the brick building with an elevator. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with fridge, built-in electric oven, ceramic hob and hood. The living area has a sofa bed. In the bedroom we find a wardrobe. The new bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

Around the house you will find Tesco, pharmacy, supermarket Albert, elementary and high school and also a gym. Eight minutes walk from the house is distant metro Haje. Three minutes from the house is a bus stop Hněvkovského.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Podjavorinské
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 500 Kč, náklady na bydlení 1 971 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 26. říjen 2020
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Brandlova: 4 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Brandlová: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 24 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?