Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Podjavorinské, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Chodov - Podjavorinské, 11 900 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-aga

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/podjavorinske1601/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk po kompletní rekonstrukci. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón a komora na patře. V domě jsou nové výtahy a vchody na čip.

V bytě jsou nové podlahy a je nově vymalováno.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je nezařízená. V ložnici najdeme křeslo a stůl. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, pošta, supermarket Albert, lékárna, mateřská škola, dětské hřiště atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Háje, je vzdálené 8 minut chůze od domu. Jednu minutu chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Hněvkovského.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-aga-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/podjavorinske1601/


For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 2 + kk after complete reconstruction. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony and a storage room on the floor. The house has new elevators and chip entrances.

The apartment has new floors and is newly painted.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob and hood. The living area is unfurnished. In the bedroom we find an armchair and a table. The new bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance we find restaurants, post office, supermarket Albert, pharmacy, kindergarten, playground, etc. Excellent transport links are provided by the metro Háje, it is 8 minutes walk from the house. One minute walk from the house is a bus stop Hněvkovského.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Podjavorinské
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 505 Kč, náklady na bydlení 3 605 Kč (již včetně elektřiny), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 16. únor 2021
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 4, Brandlova: 4 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Brandlová: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 24 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc