Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Šalounova, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Chodov - Šalounova, 10 900 Kč/měs., 29 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7ap

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Chodov. Byt o celkové výměře 29 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. K bytu patří prostorná komora (2,5 m2).

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickým sporákem a úložným prostorem. Prostorná obývací část je nezařízená. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, skříňka a pračka. Toaleta je oddělená. Praktická komora je vhodná ke uskladnění věcí.

V příjemném okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Např. restaurace, supermarket Billa, posilovna, lékárna, gymnázium, střední škola, Tesco a také zastávky MHD, které zajišťují bezproblémovou dopravní dostupnost (zastávka Ke Kateřinkám - autobusy č. 136, 213, a stanice Opatov - metro C).

Byt je volný k nastěhování 1.8.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7ap-en

For long-term rent, we offer a cozy apartment after 1+kk a complete reconstruction in an attractive location Prague - Chodov. Apartment with a total area of ​​29 m2 is located on the first floor of a brick house with an elevator. The apartment includes a spacious chamber (2.5 m2).

The apartment is partly furnished. Modern kitchen has a fridge, electric stove and storage space. The spacious living area is unfurnished. The new bathroom has a shower, sink with mirror, cabinet and washing machine. The toilet is separate.
The practical chamber is suitable for storing things.

In the pleasant surroundings of the house are all civic amenities. E.g. restaurant, supermarket Billa, gym, pharmacy, high school, high school, Tesco and also bus stops, which ensure trouble-free transport accessibility (bus stop "Kateřiny" - bus No. 136, 213, and station Opatov - metro C).

The apartment is free to move in by 1st of August 2020. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Šalounova
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 100 Kč, náklady na bydlení 2 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4 - Chodov: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 4, Brandlova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?