Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Minická, 4+kk, 73 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Čimice - Minická, 17 000 Kč/měs., 73 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-uwd

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/minicka5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný a světlý byt o dispozici 4+kk, 73 m2, v sedmém patře panelového domu s výtahem v klidné a dostupné lokalitě Praha - Čimice. Byt je po rekonstrukci a všechna okna mají žaluzie. K bytu náleží také sklep a balkón.

Nová moderní kuchyně disponuje vestavěnými spotřebiči od digestoře, plynového sporáku s elektrickou troubou, po lednici a mikrovlnou troubu. Myčka není k dispozici. Kuchyně je spojena s obývací částí, kde se nachází jídelní stůl s židlemi a pohovka s konferenčním stolkem. Z této části je pak vstup na balkon. První pokoj je vybaven vestavěnou skříní se zrcadlem. Druhý pak rámem postele s roštem (možno využít i matraci). Třetí pokoj se nabízí nezařízený. V koupelně po rekonstrukci je k pračka s vanou a zrcadlem. Součástí předsíně je šatna (komora), pro uložení věcí a dále botník a zrcadlo.

V okolí bytu je zeleň a dostatek možností pro sportovní vyžití. Najdeme zde restaurace, obchod s potravinami, supermarket Lidl, základní školu atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Přívorská, která je přímo u domu.

Vratnou jistotu je možné po domluvě rozdělit do dvou plateb.

Byt je volný k nastěhování od 1.8. Domácí mazlíčci jsou po domluvě povolení.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uwd-en

Virtual tour
in360.cz/vr/minicka5/index.htm

For long-term sublease, we offer a spacious and bright apartment with a layout of 4 + kk, 73 m2, on the seventh floor of a panel house with an elevator in a quiet and accessible location in Čimice. The apartment is after reconstruction and all windows have blinds. The apartment also has a cellar and a balcony.

The new modern kitchen has built-in appliances from the hood, gas stove with electric oven, refrigerator and microwave. Dishwasher not available. The kitchen is connected to the living area, where there is a dining table with chairs and a sofa with a coffee table. From this part is the entrance to the balcony. The first room is equipped with a built-in wardrobe with a mirror. The second is the frame of the bed with a slat (it is possible to use a mattress). The third room is offered unfurnished. The renovated bathroom has a washing machine with bathtub and mirror. Part of the hall is a cloakroom (chamber), for storing things, as well as a shoebox and a mirror.

There is greenery around the apartment and plenty of opportunities for sports. There is a restaurant, a grocery store, a Lidl supermarket, a primary school, etc. Transport accessibility is ensured by the Přívorská bus stop, which is right next to the house.

The apartment is available from the 1st of August. Pets are allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Čimice | Minická
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 4 900‬ Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 73 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, K Ládví: 4 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Bohnice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 22 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc