Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Srpnová, dům, 181 m²

Pronájem dům, Praha - Ďáblice - Srpnová, 28 000 Kč/měsíc, 181 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný a velice prostorný dům 4+2 či (5+1) s balkonem (5m2) a zahradou (114 m2). Parkování před domem. Dům se skládá ze 3 podlaží s částečným vybavením. Internet je zde formou Wifi v ceně.
Zahrada je oplocená k dispozici k užívání s posezením.

V prvním podlaží se nachází předsíň, toaleta včetně umyvadla, kuchyň včetně kuchyňské linky (sporák, digestoř, lednice, pračka, myčka, kotel), jídelny s výstupem na zahradu (114m2) a obývacího pokoje.
V druhém podlaží jsou dva pokoje se samostatným vstupem (včetně dvoulůžka, jednolůžka, psacího stolu s židlí a šatní skříní) s výstupem na průchozí balkon (5m2).Chodba prostorná s knihovnou. Dále je zde koupelna s vanou, umyvadlem, a toaletou. Na patře taktéž komora (2m2) včetně šatní skříně.
V třetím podlaží se nachází velký pokoj se samostatným vstupem (2x jednolůžko, šatní skříň a 2x stůl).Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou. Dále je zde pokoj včetně linky s dřezem, ze kterého je možné vytvořit menší kuchyňku, šatnu či malý pokoj.

Dům je situován v klidné lokalitě Ďáblic v docházkové chůzi krásný
Ďáblický les. Je zde výborná občanské vybavenost (obchod, pošta, kavárna, lékárna, hřiště, škola, školka apod.), v přímé blízkosti autobusové stanice. Cesta autobusem na metro (C) Ládví pouze 4 stanice. Cesta do centra Prahy 25 minut. Vhodné pro rodinu za účelem bydlení.

Dům je volný k nastěhování od 1.12.2019. Domácí mazlíčci po dohodě.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!


Guided tours
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

For long term sublease we offer sunny and very spacious house 4 + 2 or (5 + 1) with balcony (5m2) and garden (114 m2). Parking in front of the house. The house consists of 3 floors with partial equipment. Internet is included in the form of Wifi included.
The garden is fenced available for use with a seating area.

On the first floor there is a hall, toilet including sink, kitchen including kitchen (stove, hood, fridge, washing machine, dishwasher, boiler), dining room with exit to the garden (114m2) and living room.
On the second floor are two rooms with separate entrance (including double bed, single bed, desk with chair and wardrobe) with exit to the walk-through balcony (5m2). There is also a bathroom with bath, sink, and toilet. On the floor also chamber (2m2) including wardrobe.
On the third floor there is a large room with separate entrance (2x single bed, wardrobe and 2x table) .Bathroom with shower, sink, toilet. There is also a room including a sink with sink, from which you can create a small kitchen, dressing room or small room.

The house is situated in a quiet location Ďáblice in walking beautiful
Ďáblický les. There are excellent civic amenities (shop, post office, cafe, pharmacy, playground, school, kindergarten, etc.), near the bus station. Traveling by bus to subway (C) Ladvi only 4 stops. Journey to the center of Prague 25 minutes. Suitable for families for housing purposes.

The house is free to move in from 1.12.2019. Pets after agreement.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Ďáblice | Srpnová
Cena: 28 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 35 531 Kč + náklady na bydlení 7531 Kč+ poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: dům
Výměra: 181 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: D - Méně úsporná

V okolí

Kaufland Praha 8 - Malý Klín: 16 minut (pěšky)

Norma Praha 8 - Kobylisy: 17 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 30 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 35 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů