Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Perštejnská, 3+kk, 85 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Dolní Chabry - Perštejnská, 19 500 Kč/měs., 85 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vge

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný rodinný dům o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Chabry. Jedná se o cihlový dům. K domu patří dvě garáže, sklepní prostor a rozlehlá zahrada s venkovním grilem a zahradním altánem.

Dům se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou a plynovým sporákem. Byt se dále sestává ze dvou ložnic, které jsou zařízené šatními skříněmi. Součástí koupelny je vana a umyvadlo. Toaleta je odddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, pošta, supermarket Billa, základní škola, mateřská škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Osecká, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Dům je vlný k nastěhování od 31. 3. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Dům pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vge-en

We offer for rent a spacious family house 3 + kk in a quiet location Prague - Chabry. This is a brick house. The house includes two garages, a cellar and a large garden with outdoor grill and garden gazebo.

The house is unfurnished. Kitchen has an electric oven and gas stove. The apartment also consists of two bedrooms, which are equipped with wardrobes. The bathroom has a bathtub and sink. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, post office, supermarket Billa, elementary school, kindergarten, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Osecka, which is two minutes walk from the house.

The house is ready to move in from March 31st, 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This house is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dolní Chabry | Perštejnská
Cena: 19 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 800 Kč, náklady na bydlení 4 299 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 85 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Maškova: 15 minut (pěšky)

Albert Praha 8, Trousilova: 21 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?