Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Honzíkova, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dolní Měcholupy - Honzíkova, 13 800 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-afg

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/honzikova617/index.htm

Hledáme první podnájemníky do právě zkolaudovaného bytu 2+kk projektu Malý Háj VIII (http://www.maly-haj.cz/maly-haj-viii/) v ulici Honzíkova na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu přísluší balkón (5,7 m2).

Byt se nabízí k pronájmu s plně vybavenou kuchyní s myčkou, lednicí, elektrickou troubou, indukční deskou a digestoří. Ostatní místnosti jsou nezařízené. K dispozici přímo v bytě je praktická komora. Součástí nové koupelny je vana, umyvadlo a toaleta.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, obchod s potravinami (Iceland), kavárna, drogerie atd. Pět minut od domu je vzdálená autobusová zastávka Kardausova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-afg-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/honzikova617/index.htm

We are looking for the first subtenants for the just approved apartment 2 + kk of the Malý Háj VIII project (http://www.maly-haj.cz/maly-haj-viii/) in Honzíkova Street on the border of Štěrbohol and Dolní Měcholupy. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the third floor of a new brick building with an elevator. The apartment has a balcony (5.7 m2).

The apartment is offered for rent with a fully equipped kitchen with dishwasher, refrigerator, electric oven, induction hob and hood. The other rooms are unfurnished. There is a utility room directly in the apartment. The new bathroom has a bath, sink and toilet.

Within walking distance are restaurants, grocery stores (Iceland), cafes, drugstore, etc. Five minutes from the house is a bus stop Kardausova.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dolní Měcholupy | Honzíkova
Cena: 13 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 17 215 Kč, Náklady na bydlení: 3 415 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha - Štěrboholy: 10 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 23 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?