Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Honzíkova, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dolní Měcholupy - Honzíkova, 14 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-jts

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/honzikova12/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zcela nový byt o dispozici 2+kk s krásnou, velkou terasou 21 m2 v klidné lokalitě Praha - Dolní Měcholupy s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mrazákem, sklo-keramická deska, digestoří a horkovzdušnou troubou. Z obývací části je vstup přímo na prostornou terasu. Koupelna je zařízená vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a přípojkou na pračku. Komora se nachází přímo na bytě.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu atd. U domu jsou také zastávky MHD (Kutnohorská, Kardausova)

Byt je volný k nastěhování od 24.7.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jts-en

Virtualal viewing
in360.cz/vr/honzikova12/index.htm

For long-term sublease we offer a brand new apartment 2 + kk with a beautiful, large terrace of 21 m2 in a quiet area of Prague - Dolní Měcholupy with easy transport accessibility. The apartment with a total area of 55 m2 is located on the first floor of the house.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a refrigerator, freezer, glass-ceramic hob, hood and oven. From the living area there is direct access to the spacious terrace. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror, toilet and washing machine connection. The chamber is located directly on the apartment.

In the immediate vicinity are all civic amenities. There are grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, etc. There are also public transport stops at the house (Kutnohorská, Kardausova)

The apartment is free to move from 24.7.2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dolní Měcholupy | Honzíkova
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 252 Kč, náklady na bydlení 3 252 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha - Štěrboholy: 10 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 23 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?