Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Honzíkova, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dolní Měcholupy - Honzíkova, 13 500 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-v3h

Virtuální prohlídka
my.matterport.com/show/?m=zdXsH3vyR5L

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk na ulici Honzíkova v Praze - Dolní Měcholupy. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v sedmém patře skeletové novostavby s výtahem. K bytu náleží balkon a PARKOVACÍ STÁNÍ v CENĚ.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, obývací část je nevybavena a vede z ní vchod na balkon. Ložnice je taktéž nevybavena. Prostorná světlá koupelna s vanou, umyvadlem a prostorem pro sušení prádla je spojena s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Obchody, restaurace, kavárny, sportovní a společenské vyžití. Výborná dopravní dostupnost.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-v3h-en

Virtual viewing
my.matterport.com/show/?m=zdXsH3vyR5L

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment on Honzíkova Street in Prague - Dolní Měcholupy. The apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the seventh floor of a new frame building with an elevator. The apartment has a balcony and parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a modern kitchen with appliances, the living area is unfurnished and leads to the entrance to the balcony. The bedroom is also unfurnished. The spacious, bright bathroom with bath, washbasin and drying area is connected to the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Shops, restaurants, cafes, sports and social activities. Excellent transport accessibility.

The apartment is free to move in from now. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dolní Měcholupy | Honzíkova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 2 979 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha - Štěrboholy: 10 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 23 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc