Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kryšpínova, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dolní Měcholupy - Kryšpínova, 13 600 Kč/měs., 54 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ahu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 54 m2. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu situované v klidné lokalitě Praha - Dolní Měcholupy. K bytu přísluší balkón, komora a parkovací stání.

Byt se nabízí nevybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, vestavěná elektrická trouba se sklokeramickou deskou a digestoří. Kuchyně je spojená s obývákem. Další pokoj je nezařízený. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Toaleta je oddělená.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, supermarket Iceland a Lidl (pět minut pěšky), drogerie Rossmann (tři minuty pěšky) atd. Zastávky MHD zajišťují dobrou dopravní dostupnost - zastávka Kutnohorská a Kardausova (dvě minuty chůze od domu).

Byt je volný k nastěhování od 01.09.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administ
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ahu-en

For long-term sublease we offer an apartment 2+kk with a total area of ​​54 m2. The apartment is located on the third floor of the house situated in a quiet area of ​​Prague - Dolní Měcholupy. The apartment has a balcony, storage room and parking space.

The apartment is unfurnished. Part of the kitchen is a fridge, built-in electric oven with ceramic hob and hood. The kitchen is connected to the living room. Another room is unfurnished. The bathroom has a bathtub, sink with mirror and toilet. The toilet is separate.

Around the house are all civic amenities such as restaurants, cafes, supermarket Iceland and Lidl (five minutes walk), drugstore Rossmann (three minutes walk), etc. Public transport stops ensure good transport links - Kutnohorská and Kardausova (two minutes walk from the house).

The apartment is available for occupancy from the 1st of September 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dolní Měcholupy | Kryšpínova
Cena: 13 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 137 Kč, náklady na bydlení 3 537 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Praha - Štěrboholy: 9 minut (pěšky)

Albert Praha 10, plukovníka Mráze: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 33 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc