Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kryšpínova, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dolní Měcholupy - Kryšpínova, 14 600 Kč/měs., 54 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wn7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby. K bytu náleží balkon a parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, myčka nádobí, lednice s mrazákem. V obývací části vstup na balkon. Ložnice je nevybavená. Koupelna s vanou, umyvadlem topným žebříkem a toaletou. V bytě se nachází komora.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Lidl, potraviny, restaurace, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Kardausova hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování od 5.7.2021. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wn7-en

For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the third floor of a new brick building. The apartment has a balcony and parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances - ceramic hob, electric oven, hood, dishwasher, refrigerator with freezer. In the living room entrance to the balcony. The bedroom is unfurnished. Bathroom with bath, sink heating ladder and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Lidl supermarket, groceries, restaurants, social and sports activities. Great transport accessibility - public transport stop Kardausova just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dolní Měcholupy | Kryšpínova
Cena: 14 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 600 Kč, náklady na bydlení 3 022Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Praha - Štěrboholy: 9 minut (pěšky)

Albert Praha 10, plukovníka Mráze: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 33 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc