Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kolocova, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dubeč - Kolocova, 13 500 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bzm

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kolocova34/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 55 m2. Byt se nachází ve 2 patře cihlového domu situovaného v klidné lokalitě Praha - Dubeč. K bytu přísluší terasa.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, sklokeramicá deska s digestoří. Kuchyně je spojená s obývákem. V obývací části nalezneme jídelní stůl se židlemi, gauč a konferenční stolek. Součástí ložnice je skříň a manželská postel. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem. pračka a toaleta.

Městská část Dubeč je klidnou okrajovou částí hlavního města Prahy s blízkostí přírody a přitom výbornou dostupností do centra města. Veřejnou dopravou je možno za 17 minut dosáhnout stanice linky „B“ Černý Most a stejně tak stanice Skalka linky „A“. Na Pražský okruh je možno se autem dostat za cca 5 minut. Dále je možné využít autobusové linky přímo k nákupnímu komplexu Europark, kam je možno dojet autem do deseti minut. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost jako školy, školky, hřiště apod., je zde nákupní centrum Tesco.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bzm-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kolocova34/

For long-term sublease, we offer an apartment 2 + kk with a total area of 55 m2. The apartment is located on the 2nd floor of a brick house situated in a quiet area of Prague - Dubec. The apartment has a terrace.

The apartment is offered furnished. The kitchen includes a fridge, oven, microwave, dishwasher, ceramic hob with hood. The kitchen is connected to the living room. In the living area we find a dining table with chairs, a couch and a coffee table. The bedroom has a wardrobe and a double bed. The bathroom has a bath, sink with mirror, washing machine and toilet.

The Dubeč district is a quiet suburb of the capital city of Prague with close proximity to nature and at the same time excellent access to the city center. It is possible to reach the station of line "B" Černý Most in 17 minutes by public transport, as well as the station Skalka of line "A". The Prague Ring Road can be reached by car in about 5 minutes. It is also possible to use the bus line directly to the Europark shopping complex, which can be reached by car in ten minutes. There are all civic amenities such as schools, kindergartens, playgrounds, etc., there is a Tesco shopping center.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dubeč | Kolocova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 930 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 10, Starodubečská: 8 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 20 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 40 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 42 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc