Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U lipové aleje, 2+kk, 58 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Dubeč - U lipové aleje, 14 000 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-eap

K dlouhodobému podnájmu nabízíme vybavený byt 2+kk, 58 m 2 v ulici U lipové aleje. Byt se nachází v 1. patře. K bytu patří terasa a sklep. Jedná se o novostavbu.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s ledničkou, troubou se sklokeramickou deskou a myčkou, v obývací části se nachází gauč a obývací stěna. V ložnici je postel a šatní skříň. V koupelně se nachází sprchový kout a WC. Byt je také vybaven praktickou úložnou komorou, kde se nachází pračka. Terasa je s rozlehlou zahradou (102,5m2) a kůlnou s grilem.

Městská část Dubeč je klidnou okrajovou částí hlavního města Prahy s blízkostí přírody a přitom výbornou dostupností do centra města. Veřejnou dopravou je možno za cca 17 minut dosáhnout stanice linky „B“ Černý Most a stejně tak stanice Skalka linky „A“. Na Pražský okruh je možno se autem dostat za cca 5 minut.V průběhu měsíce září má být zprovozněna autobusová linka přímo k nákupnímu komplexu Europark, kam je možno dojet autem do deseti minut. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost jako školy, školky, hřiště apod., je zde nákupní centrum Tesco.

Poplatky jsou včetně energií.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-eap-en

For long-term lease we offer furnished apartment 2 + kk, 58 sqm in street U lipové aleje. The apartment is located on the 1st floor. The apartment includes a terrace and cellar.

The apartment is equipped with a kitchen unit with fridge, oven with ceramic hob and dishwasher, in the living room there is a couch and a living room. The bedroom has a bed and a wardrobe. The bathroom has a shower and toilet. The apartment is also equipped with a practical storage chamber where the washing machine is located. The terrace has a large garden (102.5m2) and a shed with barbecue.

The town district of Dubeč is a quiet, marginal part of Prague with close proximity to nature and excellent access to the city center. By public transport it is possible to reach station "B" Černý Most in about 17 minutes, as well as Skalka station "A". Prague bus can be reached in about 5 minutes by car. During the month of September, the bus line is to be opened directly to the Europark shopping complex, which can be reached by car within ten minutes. All the civic amenities, such as schools, kindergartens, playgrounds, etc., are located in the place, there is a Tesco shopping center.

Fees include energy.

The apartment is free to move in immediately. Pets after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Dubeč | U lipové aleje
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 850 Kč, náklady na bydlení 3 152 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 10, Starodubečská: 8 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 20 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 39 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 41 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?