Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Boháčova, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Háje - Boháčova, 12 000 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-62m

K dlouhodobému pronájmu nabízíme zrekonstruovaný byt 2+KK o celkové výměře 43m2. Byt se nachází v 8 patře 8-mi patrového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt má zděné jádro s novou koupelnou a zvlášť odděleným WC. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem, koupelnovým radiátorem a přípojkou na pračku. Kuchyně je vybavena elektrickým sporákem a elektrickou troubou. V předsíni, obývacím pokoji a kuchyňském koutu je položena plovoucí podlaha. V koupelně a WC je dlažba. V předsíni se nachází velká zrenovovaná skříň. Byt je vybaven venkovními žaluziemi, které oceníte hlavně v létě.

Lokalita vybízí k mnoha sportovním aktivitám, díky blízkosti Hostivařské přehrady a lesoparku se v okolí nachází spoustu cyklistických a pěších tras. V docházkové vzdálenosti je metro C - Háje (cca 7min. nebo 1 zastávka autobusem). V blízkosti domu se nachází základní škola, školka, obchody aj.

Byt je volný ihned.

Energetický štítek domu kategorie D.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-62m-en

For long-term sublease we offer a renovated apartment 2 + KK with a total area of ​​43 square meters. The apartment is located on the 8th floor of an 8-storey building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment has a brick core with a new bathroom and a separate toilet. The bathroom has a bath, sink with cabinet and mirror, bathroom radiator and washing machine connection. The kitchen is equipped with an electric stove and electric oven. There is a floating floor in the hall, living room and kitchenette. The bathroom and toilet are tiled. In the hall there is a large renovated closet. The apartment is equipped with outdoor blinds, which you will especially appreciate in summer.

The location invites to many sports activities, thanks to the proximity of the Hostivař dam and forest park, there are many cycling and hiking trails in the area. Within walking distance is the metro C - Haje (about 7 minutes or 1 bus stop). Near the house there is a primary school, kindergarten, shops, etc.

The apartment is available immediately.


D energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Boháčova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 900 Kč/měs., vratná kauce 15 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 2. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Matúškova: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Brandlová: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 32 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc