Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hekrova, 3+1, 73 m²

Pronájem 3+1, Praha - Háje - Hekrova, 14 700 Kč/měs., 73 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-tdq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 s prostorným balkonem v klidné lokalitě Praha 11 -Háje s bezproblémovou dopravní dostupností do centra města. Byt o celkové výměře 73 m2 se nachází v šestém podlaží cihlového domu. Poplatky za energie jsou počítány pro 2 osoby.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sporákem, digestoří, troubou a mikrovlnou troubou. Koupelna je zařízená vanou a umyvadlem se zrcadlem. Toaleta se nachází samostatně. V bytě jsou nové podlahy. K bytu náleží také sklep.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárny a krásný Hostivářský lesopark.

Byt je volný k nastěhování od 10.9.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-tdq-en

For long-term sublease, we offer a 3 + 1 apartment with a spacious balcony in a quiet location of Prague 11 - Haje with easy transport access to the city center. The apartment with a total area of 73 m2 is located on the sixth floor of a brick house. Energy charges are calculated for 2 people

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, stove, hood, oven and microwave. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is located separately. The apartment has new floors. The apartment also has a cellar.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurants, cafes and a beautiful Hostivářský lesopark.

The apartment is free to move in from 10.9.2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Hekrova
Cena: 14 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 2 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 73 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 10. září 2020
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Matúškova: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 10, Bratislavská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 35 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?