Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Plickova, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Háje - Plickova, 12 700 Kč/měs., 42 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zgz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Háje. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází ve dvanáctém patře panelového domu s výtahem.

Kuchyňská linka disponuje troubou se sporákem, digestoří a lednicí. Obývací část je vybavena jídelním stolem se židlemi, televizí a dalším nábytkem viz fotografie. Ložnice je vybavena manželskou postelí. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem, skříňky, pračka a toaleta.

V okolí domu disponuje veškerou občanskou vybevoností - potraviny, restaurace, základní škola a další. V blízkosti domu se nachází Hostivařský lesopark a Hostivařská přehrada. Dopravní dostupnost zajišťují blízké autobusové zastávky Jižní město a Poliklinika Háje a zastávka metra linky C - Háje vzdálená cca 10min pěšky.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni po domluvě.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zgz-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk in a quiet location in Prague - Haje. The apartment with a total area of 42 m2 is located on the twelfth floor of a panel house with an elevator.

The kitchen has an oven with stove, hood and refrigerator. In the living area we find a dining table with chairs, TV and other furniture as per photos. The bedroom has an extra double bed and additional storage space. The bathroom has a bath, sink with mirror, cabinets, washing machine and toilet.

In the vicinity of the house we find all civic amenities - grocery store, restaurant, elementary school and more. Near the house there is also the Hostivař dam. Transport accessibility is provided by the Hořčičkova stop.

The apartment is available immediately.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Plickova
Cena: 12 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 989 Kč/měs. (pro 1 osobu, každá další osoba + 700 Kč)
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 26. duben 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, Mendelova: 1 minuta (pěšky)

Lidl Praha-Háje: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 30 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc