Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Schulhoffova, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Háje - Schulhoffova, 9 800 Kč/měs., 29 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-vus

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Háje. Byt o celkové výměře 29 m2 se nachází v desátém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklokeramickou deskou, digestoří a troubou. Obýací část je zařízená sedací soupravou, jídelním stolem s židlemi, obývací stěnou, vyklápěcí postel, a prosotorná šatní skříň. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračka je na chodbě.

V okolí domu najdeme restaurace, dětská hřiště, Tesco, Albert, poštu atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Brechtova, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 11. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vus-en

For long-term sublease, we offer a cozy 1 + kk apartment in an attractive location in Prague - Haje. The apartment with a total area of ​​29 m2 is located on the tenth floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, ceramic hob, hood and oven. The living area is furnished with a sofa, a dining table with chairs, a living wall, a folding bed, and a spacious wardrobe. The bathroom has a bath, sink and washing machine is in the hallway.

In the vicinity of the house we find restaurants, playgrounds, Tesco, Albert, post office, etc. Excellent transport accessibility is provided by the Brechtova stop, which is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from November 1st 2020. Pets are allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Schulhoffova
Cena: 9 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 986 Kč, náklady na bydlení 3 186 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Matúškova: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Brandlová: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 29 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?