Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Starobylá, 1+1, 36 m²

Pronájem 1+1, Praha - Háje - Starobylá, 10 000 Kč/měs., 36 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sas

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Háje, v ulici Starobylá. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. Dále je byt nezařízený. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a toaleta.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Albert, základní a střední škola, vysoká škola, lékárna, posilovna, pošta, parky, zastávky MHD (zastávka Poliklinika - Háje - autobus č. 203)

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sas-en

For long-term sublease, we offer a very nice 1+1 apartment in an attractive location in Prague - Háje, on the street Starobylá. The apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the fourth floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, glass-ceramic hob and cooker hood. The room is unfurnished. The bathroom has a sink with mirror, bath and toilet.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities - restaurant, supermarket Albert, primary and secondary school, university, pharmacy, gym, post office, parks, public transport stops (stop Poliklinika - Háje - bus no. 203)

The apartment is free to move in from now.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Starobylá
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 4, Arkalycká: 6 minut (pěšky)

Žabka Praha 11, Opatovská 874/25: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 27 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc