Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Steinerova, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Háje - Steinerova, 10 600 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ic9

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/steinerova1/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Háje. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, trubou, plynovým sporákem a digestoří. Ložnice je zařízená šatní skříní.

V okolí domu najdeme supermarket Lidl, Žabku, lékárnu, dětská hřiště, Tesco, posilovnu, základní školu. V docházkové vzdálenosti je také rozlehlý park Hostivař - Záběhlice a Přírodní park Botič - Milíčov. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Háje, které je vzdálené pět minut chůze od domu. Dvě minuty od domu je vzdálená autobusová zastávka Háje.

Byt je volný k nastěhování od 1. 3. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ic9-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/steinerova1/index.htm

For long term sublease we offer a spacious apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Haje. Apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment comes with a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a refrigerator, oven, gas stove and hood. The bedroom is furnished with a wardrobe.

Around the house you will find a supermarket Lidl, Zabka, pharmacy, playgrounds, Tesco, gym, elementary school. Within walking distance is also a large park Hostivař - Záběhlice and Nature Park Botič - Milíčov. Excellent transport accessibility is provided by metro Háje, which is five minutes walk from the house. Two minutes from the house is a bus stop Haje.

The apartment is free to move in from 1. 3. 2020. Pets are allowed.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Steinerova
Cena: 10 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, nájemné 10 600 Kč + náklady na bydlení 3 239 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: D - Méně úsporná

V okolí

Norma Praha 4 - Háje: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 11, Opatovská 874/25: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 27 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?