Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Stříbrského, 3+1, 66 m²

Pronájem 3+1, Praha - Háje - Stříbrského, 19 500 Kč/měsíc, 66 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/Stribrskeho14/Indedx.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný a prostorný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Háje. Byt o celkové výměře 66 m2 se nachází v přízemním patře panelového domu s výtahem. K bytu patří velký balkón, sklep a také chodba u bytu, kde jsou k dispozici skříně.

Byt se nabízí vybavený. Součástí nové kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, plynový sporák a digestoř. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Útulný obývací pokoj je průchozí a zařízený sedací soupravou, konferenčním stolkem, televizní stěnou a televizí. V ložnice je postel a šatní skříň. Druhý pokoj je vybavený pracovním stolem s židlí a skříní. Luxusní koupelna disponuje prostornou vanou, umyvadlem, pračkou a sušičkou. Toaleta je oddělená. Na chodbě jsou velká vestavěná šatní skříně. Ostatní pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - např. restaurace, Lidl, poštu, lékárnu, základní školu a také obchodní centrum, které nabízí dostatek služeb (kino, posilovna, obchody s potravinami atd. U domu je také dostatek zeleně - Přírodní park Hostivař - Záběhlice a Přírodní park Botič. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje metro C -stanice Háje, které je vzdálené sedm minut chůze od domu, a také autobusová zastávka Háje.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií a pro dvě osoby.

V bytě je optický internet za 400 Kč/měsíc. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
http://in360.cz/vr/Stribrskeho14/Indedx.html

We offer for rent a very nice and spacious apartment 3 + 1 in a quiet location Prague - Haje. Apartment with a total area of ​​66 m2 is located on the ground floor panel house with elevator. The apartment includes a large balcony, cellar and also a hallway near the apartment, where there are cabinets.

The apartment is offered furnished. The new kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven, gas stove and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The cozy living room is a walk-through and furnished with a sofa, coffee table, TV wall and TV. The bedroom has a bed and wardrobe. The second room is equipped with a work desk with chair and wardrobe. The luxurious bathroom has a spacious bath, sink, washing machine and dryer. The toilet is separate. In the hall are large built-in wardrobes. Other rooms are separated.

Within walking distance of all amenities - such as restaurants, Lidl, post office, pharmacy, elementary school and also a shopping center that offers enough services (cinema, gym, grocery stores, etc.) There is also plenty of greenery at the house - Hostivař Natural Park - Záběhlice and Botič Nature Park, excellent transport accessibility is provided by metro C-station Háje, which is seven minutes walk from the house, as well as bus stop Háje.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy and are set for two persons.

The apartment has optical internet for 400 CZK / month. The owner prefers those without pets.

This energy category G, as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Háje | Stříbrského
Cena: 19 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 448 Kč, náklady na bydlení 2 948 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 66 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 4 - Háje: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 11, Opatovská 874/25: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 28 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 31 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů