Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lehovecká, 3+kk, 66 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Hloubětín (Praha 10) - Lehovecká, 19 000 Kč/měs., 66 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n3j

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný nový byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Praha - Hloubětín. Byt o celkové výměře 66 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i parkovací stání a terasa s krásným výhledem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část, stejně jako dva pokoje jsou nezařízené. V krásné koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme Penny Market, restaurace, Kaufland, Lidl, lékárnu atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Lehovec, která je vzdálená jednu minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n3j-en

For long-term sublease, we offer a nice new apartment with a layout of 3 + kk in a popular locality of Prague - Hloubětín. The apartment with a total area of ​​66 m2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment also includes a parking space and a terrace with beautiful views.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob and hood. The living area as well as the two rooms are unfurnished. The beautiful bathroom has a bathtub, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the vicinity of the house we find the Penny Market, restaurants, Kaufland, Lidl, pharmacy, etc. Transport accessibility is ensured by the bus stop Lehovec, which is one minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 10) | Lehovecká
Cena: 19 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 24 000 Kč, náklady na bydlení 4 724 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 66 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Poděbradská: 8 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hloubětín: 8 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc