Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Poděbradská, 2+1, 54 m²

Pronájem 2+1, Praha - Hloubětín (Praha 14) - Poděbradská, 12 800 Kč/měs., 54 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/podebradska129/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt 2+1, v atraktivní lokalitě Praha - Hlubětín. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve šestém patře panelového domu. Součástí bytu je sklep.

Byt se nabízí plně vybavený (včetně nádobí). Kuchyňská linka je zařízená lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou. V ložnici najdeme postel a šatní skříň. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, Penny Market, lékárna, obchody s potravinami, kavárna atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Hloubětín, které je vzdálené čtyři minuty chůze od domu.

Byt je k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
in360.cz/vr/podebradska129/index.htm

For long-term sublease we offer bright apartment 2 + 1, in an attractive location of Prague - Hlubětín. Apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the sixth floor of the panel house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered fully equipped (including dishes). Kitchen is equipped with fridge, microwave, kettle and utensils. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa, coffee table and living room wall. In the bedroom we find a bed and a wardrobe. The bathroom is equipped with shower, toilet and sink.

Within walking distance are restaurants, Penny Market, pharmacy, grocery stores, café, etc. Seamless transport accessibility is provided by metro Hloubětín, which is four minutes walk from the house.

The apartment is available immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 14) | Poděbradská
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 16251 Kč, náklady na bydlení: 3461 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 54 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Poděbradská: 5 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hloubětín: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 14 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?