Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zelenečská, 2+1, 48 m²

Pronájem 2+1, Praha - Hloubětín (Praha 14) - Zelenečská, 11 400 Kč/měs., 48 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fh8

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/zelenecska18/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v příjemné lokalitě Praha - Hloubětín. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem a digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl. Ložnice i obývací pokoj je nezařízený. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V okolí najdeme restaurace, supermarket Lidl, Penny Market, lékárnu, základní školu atd. Velkou výhodou bytu je metro Hloubětín, které je vzdálené pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fh8-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/zelenecska18/

For long-term sublease, we offer a nice 2 + 1 apartment in a pleasant location in Prague - Hloubětín. The apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, stove and hood. There is also a dining table in the kitchen. The bedroom and living room are unfurnished. The bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the vicinity we find a restaurant, supermarket Lidl, Penny Market, pharmacy, primary school, etc. The big advantage of the apartment is the metro Hloubětín, which is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 14) | Zelenečská
Cena: 11 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 400 Kč, náklady na bydlení 3 673 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Lidl Praha-Hloubětín: 3 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Poděbradská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc