Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zelenečská, 2+kk, 50 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hloubětín (Praha 14) - Zelenečská, 12 800 Kč/měs., 50 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-68d

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Hloubětín s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 50m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Výhodou bytu je prostorná šatna.

V bytě jsou parketové podlahy.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, pračkou, sklokeramickou deskou a digestoří. Součástí obývací části je praktická televizní stěna a zajímavý barový stůl s barovou židlí. Ložnice je nezařízená. V zrekonstruované koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. V předsíni je k dispozici velká vestavěná šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Např. restaurace, supermarket Lidl, lékárna, mateřská škola a dětské hřiště. Dobrou dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - metro B, stanice Hloubětín je jen dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-68d-en

We offer for rent a nice apartment 2+kk in a nice location Prague - Hloubětín with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​50 m2 is located on the second floor of the house. The advantage of the apartment is a spacious dressing room.

There are parquet floors in the apartment.

The apartment is partly furnished. The new kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven, washing machine, ceramic hob and hood. The living area has a practical TV wall and an interesting bar table with a bar chair. The bedroom is unfurnished. The renovated bathroom has a shower and sink with mirror. The toilet is separate. There is a large built-in wardrobe in the hall.

All amenities are within walking distance. E.g. restaurant, Lidl supermarket, pharmacy, kindergarten and playground. Good transport availability is provided by bus stops - metro B, Hloubětín station is just two minutes walk from the house.

The apartment is available from the 1st of March 2021. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 14) | Zelenečská
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 645 Kč, náklady na bydlení 3 845 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Hloubětín: 3 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Poděbradská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc