Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Granitova, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Hloubětín (Praha 9) - Granitova, 9 900 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ju8

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/granitova4/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Hloubětín, v ulici Granitova. Byt se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. Výhodou bytu je garážové parkovací stání a balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou, digestoří a lednicí s mrazákem. Dále je pokoj nezařízený. Z pokoje je vstup na prostorný balkón s krásným výhledem. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako kavárny, restaurace, obchod s potravinami, školy, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Nový Hloubětín, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ju8-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/granitova4/

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment with a layout of 1 + kk in a popular locality of Prague - Hloubětín, on the street Granitova. The apartment is located on the fourth floor of a brick house. The advantage of the apartment is garage parking space and balcony.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has microwave, electric oven, glass-ceramic hob, cooker hood and refrigerator with freezer. The room is unfurnished and has access to a spacious balcony with beautiful views. The bathroom has sink with mirror, shower, toilet and washing machine.

Within walking distance is all civic amenities such as cafes, restaurants, grocery stores, schools, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Nový Hloubětín, which is 1 min walk from the house.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 9) | Granitova
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 900 Kč, náklady na bydlení 3 296 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 2. březen 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Pustiměř: 1 minuta (pěšky)

Hruška Pustiměř: 2 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc