Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Modrého, 1+kk, 34 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Hloubětín (Praha 9) - Modrého, 12 000 Kč/měs., 34 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-5k4

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/modreho5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt 1+kk, v atraktivní lokalitě Praha - Hloubětín, v ulici Modrého. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Součástí bytu je balkón.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka je zařízená lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. V kuchyni nalezneme také jídelní stůl se židlemi. Dále se v bytě nachází postel, komoda, šatní skříň, pracovní stůl se židlí a police. Z pokoje je vstup na prostorný balkón. Koupelna je vybavena umyvadlem, zrcadlem, vanou a toaletou. V předsíni se nachází pračka a botník.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, supermarket Billa a Penny Market, lékárna, pošta, dětské hřiště, školy, atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Hloubětín, které je vzdálené 15 minut chůze od domu a tramvajová zastávka U Elektry (šest minut chůze).

Byt je k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5k4-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/modreho5/index.htm

We offer bright apartment 1+kk, in an attractive location Prague - Hloubětín, in the street Modrého. Apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the second floor of a brick house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered fully equipped. Kitchen is equipped with fridge, microwave, electric oven, glass-ceramic hob and digestor. The kitchen also includes a dining table with chairs. There is also a bed, commode, wardrobe, desk with chair and shelves. The room has access to a spacious balcony. The bathroom is equipped with sink, mirror, bath and toilet. In the hall is a washing machine and shoe cabinet.

Within walking distance are restaurants, cafes, supermarket Billa and Penny Market, pharmacy, post office, playground, schools, etc. The public transport is provided by metro Hloubětín, which is 15 min walk from the house and tram stop U Elektry (6 min walk) ).

The apartment is available immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 9) | Modrého
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 250 Kč, náklady na bydlení 2 250 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 10 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Poděbradská: 11 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?