Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nademlejnská, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hloubětín (Praha 9) - Nademlejnská, 15 000 Kč/měs., 51 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-qyp

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt 2+kk o celkové výměře 51 m2. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Praha - Hloubětín, v ulici Nademlejnská, v přízemí cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je sklep a prostorná zahrada. K bytu je také možnost pronajmout od sousedky parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je nezařízená a stejně i ložnice je nezařízená. Z obou pokojů je vstup na prostornou zahradu, okna mají venkovní rolety. Zahrada je umístěna mimo cestu a do bytu není vůbec vidět. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana a toaleta. V předsíní je šatní skříň.
V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Penny a Billa, lékárna, pošta, posilovna, základní škola, Zámecký park v Hloubětíne, Hořejší rybník, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Nademlejnská (dvě minuty chůze od domu). V docházkové vzdálenosti je také stanice metro Hloubětín.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qyp-en

For long-term rent, we offer a beautiful apartment 2+kk with a total area of ​​51 m2. The apartment is located in an attractive location of Prague - Hloubětín, on the street Nademlejnská. The apartment is on the ground floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a basement and a spacious garden. The neighbor also offers to rent a parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, ceramic hob and hood. The living room and the bedroom are unfurnished. Both rooms have access to a spacious garden, the windows have outdoor blinds. The garden is located off the road and the apartment is not visible at all. The bathroom has a sink with mirror, bathtub and toilet. The hallway includes a wardrobe.

Within walking distance are restaurants, supermarket Penny and Billa, pharmacy, post office, gym, primary school, Zámecký park v Hloubětíne, Hořejší rybník, etc. Easy transport accessibility is provided by the stop Nademlejnská (2 min walk from the house). Hloubětín Metro Station is also within walking distance.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 9) | Nademlejnská
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 360 Kč, náklady na bydlení 3 357 Kč, náklady na bydlení
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Poděbradská: 7 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hloubětín: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 18 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?