Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Saarinenova, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hloubětín (Praha 9) - Saarinenova, 14 800 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-j8g

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový luxusní byt 2+kk v klidné lokalitě Praha - Hloubětín v ulici Saarinenova s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 49m2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří prostorný balkón a parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Stylová kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s funkční digestoří. Prostorná obývací část je dále zařízena pracovním stolem s židlí a komodou. Z pokoje se vchází na balkón. Prosvětlená ložnice je nevybavená. Součástí nové koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

V příjemném okolí se nachází restaurace, supermarket Albert, Lidl, Penny Market, Billa, mateřská škola, základní škola, lékárna, sportovní areál a zastávky MHD (zastávka Vozovna Hloubětín - tramvaj č. 6, 14, 16). Dále je zde metro B - stanice Hloubětín.

Byt je volný k nastěhování od 1. 5. 2020. Na podnájemníka se přepisuje elektřina.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

-------------------------------
We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form: https://idealninajemce.cz/byt-j8g-en

We offer a new luxury apartment 2 + kk in a quiet location in Prague - Hloubětín on the street Saarinenova with good transport links to the city center. Apartment with a total area of ​​49 square meters is located on the third floor with elevator. The apartment includes a spacious balcony and parking space.

Parking space is already included in the rental price.

The apartment is partly furnished. Stylish kitchen has a fridge, microwave oven, electric oven and ceramic hob with functional hood. The spacious living area is further furnished with a work desk with chair and chest of drawers. The room opens onto the balcony. The bright bedroom is unfurnished. The new bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. Rooms are passable.

Near by the house are restaurants, supermarket Albert, Lidl, Penny Market, Billa, kindergarten, primary school, pharmacy, sports complex and bus stop (Vozovna Hloubětín - tram no. 6, 14, 16). There is also metro B - Hloubětín station.

The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

Pets are allowed. The flat is ready to move in from 1st of May 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hloubětín (Praha 9) | Saarinenova
Cena: 14 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 494 Kč, náklady na bydlení 2 694 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Hloubětín: 8 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Poděbradská: 8 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?