Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lamačova, 3+1, 62 m²

Pronájem 3+1, Praha - Hlubočepy - Lamačova, 16 500 Kč/měs., 62 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fs3

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/lamacova20/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v příjemné lokalitě Praha - Hlubočepy, v ulici Lamačova. Byt o celkové výměře 62 m2 se nachází v druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón. Parkování je možné bez komplikací před domem.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. V kuchyni je dále i jídelní stůl se židlemi. Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí. Ve všech obytných místnostech je spousta úložného prostoru. V obývacím pokoji se nachází menší kožený gauč, křeslo, konferenční stolek, televize a stolek pod TV. V jednom pokoji se nachází rozkládací postel a drobný nábytek. V ložnici je manželská postel a šatní skříň. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti od domu jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, dětské hřiště, základní škola, supermarket Billa (pět minut chůze), Prokopské údolí, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Chaplinovo náměstí, která je tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fs3-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/lamacova20/index.htm

We offer a spacious apartment 3+1 in a nice location Prague - Hlubočepy, on the street Lamačova. The apartment with a total area of ​​62 m2 is located on the second floor of a panel house. The apartment includes also a balcony. Parking is possible without complications in front of the house.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen is provided by a fridge, dishwasher, washing machine, microwave, kettle, electric oven, glass-ceramic hob and hood. In the kitchen is also a dining table with chairs. All rooms in the apartment are separated. There is a plenty of storage space in all rooms. In the living room is a small leather couch, armchair, coffee table, TV and TV table. One of the rooms is equipped by a sofa bed and small furniture. The bedroom has a double bed and a wardrobe. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. Toilet is separated.

Within walking distance of the house are restaurants, cafes, pharmacy, post office, playground, elementary school, supermarket Billa (5 min walk), Prokopské údolí, etc. The transport accessibility is provided by the tram stop Chaplinovo náměstí, which is 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hlubočepy | Lamačova
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 417 Kč, náklady na bydlení 3 917 K
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 62 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 5 - Hlubočepy: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Högerova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 14 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 18 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?