Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pražského, 1+1, 34 m²

Pronájem 1+1, Praha - Hlubočepy - Pražského, 10 500 Kč/měs., 34 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-972

Virtuální prohlídky
in360.cz/vr/prazskeho21/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 a celkové ploše 34 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě Praha- Hlubočepy ve třetím patře panelového domu s výtahem.

Byt je nabízen částečně vybavený - kuchyňská linka je vybavena indukční deskou, troubou, digestoří, pračkou, lednicí a skříňkou. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízena sedačkou, konferenčním stolem, manželskou postelí a skříňkou. V koupelně naleznete umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaletu. Na chodbě je velká skříň.

V okolí domu je občanská vybavenost, obchody a potravinami, lékárna aj . Nedaleko domu je také Prokopské údolí a Prokopské skály. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka K Barrandovu a Dreyerova.

Byt je volný od 11.1.2021.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-972-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/prazskeho21/


For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 1 + 1 and a total area of ​​34 m2. The apartment is located in a quiet area of ​​Prague- Hlubočepy on the third floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered partially equipped - the kitchen is equipped with an induction hob, oven, hood, washing machine, refrigerator and cabinet. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is equipped with a sofa, conference table, bed and cabinet. The bathroom has a washbasin with a mirror, a shower and a toilet. There is a large closet in the hallway.

In the vicinity of the house there are civic amenities, shops and groceries, a pharmacy, etc. Near the house is also Prokopské údolí and Prokopské skály. Transport accessibility is provided by the K Barrandovu and Dreyerova stops.

The apartment is available from 11th of January 2020.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hlubočepy | Pražského
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 222 Kč, vratná jistota 12 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 34 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 11. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Hlubočepy: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 5 - Hlubočepy: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 19 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc