Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pražského, 3+1, 78 m²

Pronájem 3+1, Praha - Hlubočepy - Pražského, 17 000 Kč/měs., 78 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sbv

Virtulní prohlídka
in360.cz/vr/prazskeho44/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 ideální pro rodinu. Byt o celkové výměře 78 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep a také balkon (4,95 m2).

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje novou moderní linkou se spotřebiči - varná deska, elektrická trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka nádobí a také kávovar. V kuchyni je také dost místa pro jídelní stůl a židle. Obývací pokoj je vybaven konferenčním stolkem a skříňkami, je zde vstup na balkon. Jedna z ložnic je až na komodu a polici na zdi nevybavená. Ve druhé je k dispozici prostorná šatní skříň s úložným prostorem. Velkou výhodou je také šatna se skříňkami a botník a další úložné prostory v předsíni. Koupelna s velkou vanou, umyvadlem, skříňkami a toaletou, která je však částečně oddělena přepážkou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, školy, pošta, restaurace, dětské hřiště, společenské a sportovní vyžití. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Högerova hned za rohem, tramvaj Chaplinovo náměstí tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem bytu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sbv-en

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/prazskeho44/

For long-term sublease, we offer a 3 + 1 apartment ideal for a family. The apartment with a total area of ​​78 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony (4.95 m2).

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a new modern line with appliances - hob, electric oven, hood, microwave, refrigerator with freezer, dishwasher and coffee maker. The kitchen also has plenty of space for a dining table and chairs. The living room is equipped with a coffee table and lockers, there is access to the balcony. Except for the chest of drawers and the shelf on the wall, one of the bedrooms is unfurnished. In the second there is a spacious wardrobe with storage space. A big advantage is also a cloakroom with lockers and a shoebox and other storage spaces in the hall. Bathroom with large bath, sink, cabinets and toilet, which is partially separated by a partition.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, schools, post office, restaurants, playgrounds, social and sports activities. Excellent transport accessibility - bus stop Högerova just around the corner, tram Chaplinovo náměstí three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner of the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hlubočepy | Pražského
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 000 Kč, náklady na bydlení 4 009 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 78 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 5 - Hlubočepy: 2 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Hlubočepy: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Anděl: 19 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc