Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Trnkovo náměstí, 2+kk, 64 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hlubočepy - Trnkovo náměstí, 13 000 Kč/měs., 64 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-i5y

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/trnkovonamesti3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Hlubočepy s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón i prostorná terasa s krásným výhledem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou. Z pokoje se vchází na terasu a na balkón. Vzdušná ložnice je zařízená vestavěnou šatní skříní. V prostorné koupelně najdeme vanu, pračku, umyvadlo se zrcadlem a toaletu. Součástí předsíně je také vestavěná skříň s velkým množstvím úložného prostoru. Pokoje jsou neprůchozí.

V okolí domu se nachází restaurace, supermarket Albert, základní škola, mateřská škola a také zastávky MHD. Přímo před domem je zastávka Sídliště Barrandov.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-i5y-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/trnkovonamesti3/index.htm

For long-term rent, we offer a sunny apartment 2+kk in a quiet location Prague - Hlubočepy with an excellent transport links. Apartment with a total area of ​​64 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a balcony and terrace with a beautiful view.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen includes a fridge, electric oven and ceramic hob. The living room has access to the terrace and the balcony. The bedroom is equipped with a built-in wardrobe. The spacious bathroom has a bathtub, washing machine, sink with mirror and toilet. The hallway has also built-in wardrobe with plenty of storage space. Rooms are separated.

Around the house are restaurants, supermarket Albert, elementary school, kindergarten and bus stops. Right in front of the house is a bus stop Sídliště Barrandov.

The apartment is available to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hlubočepy | Trnkovo náměstí
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 880 Kč, náklady na bydlení 3 880 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 16. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Högerova: 6 minut (pěšky)

BILLA Praha 5 - Hlubočepy: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 16 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?