Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Voskovcova, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hlubočepy - Voskovcova, 14 900 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze: https://idealninajemce.cz/byt-nwz

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/voskovcova26/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Hlubočepy. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří parkovací stání a prostorná zahrada (55 m2), která je vhodná pro pejskaře.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí nevybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s funkční digestoří. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací část stejně jako ložnice je nezařízená. Součástí koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V předsíni se nachází šatní skříň. Pokoje jsou průchozí.

V příjemném okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Např. restaurace, supermarket Albert, základní školu, supermarket Billu a zastávky MHD (zastávka Sídliště Barrandov - 4, 5, 15, 20)

Byt je volný k nastěhování ihned. Na podnájemníka se přepisuje elektřina. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-nwz-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/voskovcova26/index.htm

For long-term rent we offer apartment 2 + kk in attractive location Prague - Hlubočepy. Apartment with a total area of ​​49 sqm is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a parking space and a spacious garden (55 m2), which is suitable for dog owners.

Parking space is already included in the rental price.

The apartment is unfurnished. Modern kitchen has a fridge, dishwasher, electric oven and ceramic hob with functional hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living area as well as the bedroom is unfurnished. The bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. There is a wardrobe in the hall. Rooms are passable.

In the pleasant surroundings of the house we can find all the civic amenities. E.g. restaurant, supermarket Albert, elementary school, supermarket Billu and bus stop (stop Sídliště Barrandov - 4, 5, 15, 20)

The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hlubočepy | Voskovcova
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 669 Kč, náklady na bydlení 3 769 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, Högerova: 8 minut (pěšky)

BILLA Praha 5 - Hlubočepy: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?