Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Antonínská, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Antonínská, 17 500 Kč/měsíc, 48 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/Antoninska8/Index.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Holešovice s výbornou dopravní dostupností do centra. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu. K bytu přísluší prostorná terasa, která je podél celého bytu.

Byt se nabízí částečně zařízený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, myčkou, sklokeramickou deskou a digestoří. V obývací části se nachází pohovka a jídelní stůl s židlemi. Ložnice je zařízená šatní skříní. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Předsíň je vybavená věšákem a skříní.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, kavárny, lékárnu, supermarket Albert, posilovnu atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zejména metro Vltavská, které je vzdálené dvě minuty od domu, a také zastávky MHD.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
http://in360.cz/vr/Antoninska8/Index.html

For long term sublease we offer a bright apartment 2 + kk in a popular location Prague - Holesovice with excellent transport accessibility to the center. Apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the sixth floor of the house. The apartment has a spacious terrace, which is along the entire apartment.

The apartment is offered partly furnished. Modern kitchen has a refrigerator, electric oven, dishwasher, ceramic hob and hood. The living area has a sofa and dining table with chairs. The bedroom is furnished with a wardrobe. The bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. The hall is equipped with a hanger and a wardrobe.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. There are restaurants, cafes, pharmacy, supermarket Albert, gym, etc. Excellent transport accessibility is provided mainly by Vltavská metro station, which is two minutes from the house, and also by public transport stops.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. Pets are allowed.

Energy category is listed as categoryG as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Antonínská
Cena: 17 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce: 22 000 Kč, náklady na bydlení: 4 433 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Od 4. leden 2019
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, Schnirchova: 4 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Veletržní: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 5 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 6 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů