Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Dělnická, 1+1, 52 m²

Pronájem 1+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Dělnická, 13 800 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídka
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-898

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+1 v žádané lokalitě Praha - Holešovice, v ulici Dělnická. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází v druhém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. Dále se v kuchyni nachází jídelní stůl se židlemi. Ložnice je vybavena pouze postelí. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta.

Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu, kde se nachází vše potřebné. V Holešovicích je velmi příjemné bydlení a zároveň není daleko do centra. V okolí domu jsou restaurace, kavárny, supermarket Albert a Billa, základní škola, pošta, řeka Vltava, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Maniny, která je přímo před domem. Na stanici metra "C" Nádraží Holešovice se dostanete tramvají do 5 minut.

Byt je volný k nastěhování od 01.06.2020. Domácí mazlíčci záleží na domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_______________________________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-898-en

For long-term sublease we offer a cozy apartment 1+1 in a desired location Prague - Holešovice, on the street Dělnická. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the second floor of the brick house.

For long-term rent, we offer a cozy 1+1 apartment of 52 m2 in the desired location of Prague - Holešovice, in Dělnická Street. The apartment is offered on the second floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, microwave, electric oven, glass-ceramic hob and hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The bedroom is equipped with a bed only. The bathroom has a sink with mirror, shower cabin and toilet.

The apartment is in a very popular location - there is a very pleasant living in Holešovice and at the same time it is not far to the center. Near by the house are restaurants, cafes, Albert and Billa supermarket, primary school, post office, Vltava river, etc. The public transport is provided by Maniny stop, which is right in front of the house. The metro station "C" Nádraží Holešovice can be reached by tram within 5 min.

The apartment is free to move in from the 1st of June 2020. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Dělnická
Cena: 13 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 698 Kč, náklady na bydlení 2 898 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 7, U průhonu: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 7, Dělnická: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?