Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Dělnická, 2+kk, 50 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Dělnická, 13 500 Kč/měs., 50 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/Delnicka59/Index.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří navíc i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba a sklokeramická deska. V bytě je dále k dispozici další pokoj, který je nezařízený. Koupelna je po rekonstrukci a je zde vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, supermarket Billu, drogerii, lékárnu, kavárny, bowling atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - přímo před domem je tramvajová zastávka Maniny (tramvaj č. 6, 12, 14 atd.).

Byt je volný k nastěhování ihned. Na bytě je možnost připojení internetu od UPC za 399 Kč/měsíc.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, you can use the form on this link:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
http://in360.cz/vr/Delnicka59/Index.html

For long-term sublease we offer a bright apartment 2 + kk in a popular location Prague - Holesovice. Apartment with a total area of ​​50 sqm is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with fridge, electric oven and ceramic hob. The apartment is also available another room, which is unfurnished. The bathroom is renovated and there is a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. Rooms are interconnecting.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. There are restaurants, supermarket Billu, drugstore, pharmacy, cafes, bowling, etc. Excellent transport accessibility is provided by public transport stops - right in front of the house is a tram stop Maniny (tram No. 6, 12, 14 etc.).

The apartment is free to move in immediately. There is a possibility of internet connection from UPC for 399 CZK / month.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Dělnická
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500 Kč, náklady na bydlení 2 655 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, U průhonu: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 7: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc