Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jankovcova, 1+kk, 34 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Jankovcova, 9 500 Kč/měs., 34 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ksi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk ve výborné lokalitě Praha - Holešovice, v ulici Jankovcova. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází v prvním patře.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou, malou elektrickou troubou a dvojvařičem. V pokoji se nachází šatní skříň, stůl se židlí a stolek pod TV. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, pračka a sprchový kout. Toaleta je zvlášť. V předsíni je věšák.

V docházkové vzdálenosti se nachází restaurace, kavárny, lékárna, posilovny, školy, supermarket Billa (přímo před domem), řeka Vltava, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou U Průhonu (pět minut chůze) a stanicí metro - Nádraží Holešovice (15 minut chůze).

Byt je volný k nastěhování od 27. 08. 2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
____________________________________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ksi-en

We offer for rent a nice apartment 1+kk in an excellent location Prague - Holesovice, on the street Jankovcova. The apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the first floor.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge, microwave, kettle, dishwasher, small electric oven and cooker. The room has a wardrobe, a table with a chair and a table under the TV. The bathroom includes a sink with a mirror, washing machine and shower. Toilet is separated. There is a coat rack in the hall.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, gyms, schools, supermarket Billa (right in front of the house), river Vltava, etc. The transport accessibility is provided by tram stop U Průhonu (5 min walk) and metro station - Nádraží Holešovice (15 min walk).

The apartment is free to move in from the 27th of August 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Jankovcova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 699 Kč, náklady na bydlení 2 199 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 7: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 7, Jankovcova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 12 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?