Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Janovského, 3+1, 92 m²

Pronájem 3+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Janovského, 17 500 Kč/měs., 92 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4i9

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/janovskeho41/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v příjemné lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové výměře 92 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prostorná kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. Součástí prvního pokoje je velká šatní skříň a rozlehlá obývací stěna s dostatkem úložného prostoru. V druhé ložnici najdeme praktické spací patro. Poslední pokoj je zařízený nočními stolky. V předsíni jsou také úložné prostory. V krásné koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo a toaleta.

V okolí domu najdeme restaurace, posilovnu, lékárnu, základní školu, supermarket Albert, kavárny a k odpočinku je vhodná Královská obora Stromovka. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Veletržní palác. Metro Vltavská je vzdálené devět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4i9-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/janovskeho41/index.htm

For long term sublease we offer a spacious apartment 3 + 1 in a nice location Prague - Holesovice. Apartment with a total area of ​​92 m2 is located on the second floor of the house. The apartment has a cellar.

The apartment is partially furnished. Spacious kitchen has a built-in electric oven, gas stove and hood. The first room has a large wardrobe and a large living wall with plenty of storage space. In the second bedroom we find a practical sleeping floor. The last room is furnished with bedside tables. There is also storage space in the hall. The beautiful bathroom has a corner bath, sink and toilet.

Around the house you will find restaurants, gym, pharmacy, elementary school, supermarket Albert, cafes and to relax is the Royal Stromovka Park. Transport accessibility is provided by the tram stop Veletržní palác. Metro Vltavská is nine minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Janovského
Cena: 17 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 599 Kč, náklady na bydlení 3 099 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 92 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Levné potraviny Praha, Veletržní: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 7, Schnirchova: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?