Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jateční, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Jateční, 15 800 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-nq2

K podnájmu nabízíme krásný zrekonstruovaný a plně vybavený byt 2+kk o celkové rozloze 49m2. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Praha- Holešovice v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší také sklep.

V bytě se nachází moderní kuchyňská linka s troubou, sklo keramickou deskou, mikrovlnou troubou, digestoří, lednicí a myčkou. V obývacím pokoji je k dispozici sedací souprava, TV a konferenční stolek. V ložnici je dvoulůžko. V koupelně je k vana, pračka, umyvadlo se zrcadlem a WC.
Velkým benefitem tohoto moderního bytu je infrasauna pro 2 osoby.

V okolí je veškerá občanská vybavenost - ZŠ, Česká pošta, Mall, Alza,restaurace, kavárny. Výborná dostupnost do centra ( zastávka Tusarova, 15 minut na Václavské náměstí).

Byt je volný k nastěhování od 01.09.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-nq2-en

For long-term rent, we offer a beautiful renovated and fully equipped apartment 2 + kk with a total area of ​​49 m2. The apartment is located in the favorite location of Prague-Holešovice on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment also includes a basement.

The apartment has a modern kitchen with oven, glass ceramic hob, microwave, hood, refrigerator and dishwasher. The living room is equipped by a sofa, TV and coffee table. The bedroom includes a double bed. The bathroom has a bath, washing machine, sink with mirror and toilet.
A big benefit of this modern apartment is an infrared sauna for 2 people.

In the neighborhood of the house is primary school, Czech Post, Mall, Alza, restaurants, cafes. Excellent access to the center (Tusarova stop, 15 min to Václavské náměstí).

The apartment is available from the 1st of September 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Jateční
Cena: 15 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 157 Kč, náklady na bydlení 4 357 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 7 - Holešovice: 2 minuty (pěšky)

Penny Market Praha 7: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 10 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?