Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Komunardů, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Komunardů, 12 500 Kč/měs., 36 m²

Popis

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi moderní byt o dispozici 1+kk v příjemné lokalitě Praha - Holešovice v rezidenčním projektu Jubileum House přímo u zastávky Dělnická. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží novostavby s výtahem. Výhodou bytu je prostorný balkón.

Byt se nabízí vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří - všechny spotřebiče značky Electrolux. Součástí obývací části je jídelní stůl s židlemi, úložná komoda a pohodlná pohovka. Předsíň je zařízená velkou vestavěnou skříní a pračkou. V pěkné koupelně je vana, umyvadlo a toaleta.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Billa, supermarket Albert, drogerie, pošta, bowling, dětská hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Dělnická, která je přímo u domu (tramvaj č. 1, 12, 14 a 25). Metro Vltavská a Nádraží Holešovice je vzdálené 15 minut.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

For long-term sublease, we offer a very modern apartment with a layout of 1 + kk in a pleasant location in Prague - Holešovice in a newly build apartment building Jubileum House. The apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a spacious balcony.

The apartment is offered furnished. The new kitchen has a refrigerator, electric built-in oven, ceramic hob and hood - all apliances are from Electrolux. The living area has a dining table with chairs, a chest of drawers and a comfortable sofa. The hall is equipped with a large built-in wardrobe and washing machine. The nice bathroom has a bath, sink and toilet. Teplota je v bytě regulována termostatem.

Within walking distance are restaurants, supermarket Billa, supermarket Albert, drugstore, post office, bowling, playgrounds, etc. Transport accessibility is ensured by the tram stop Dělnická, which is right next to the house (tram no. 1, 12, 14 and 25). The Vltavská and Nádraží Holešovice metro stations are 15 minutes away.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Komunardů
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 3 027 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 7, Dělnická: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 7, U průhonu: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc