Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Osadní, 1+1, 37 m²

Pronájem 1+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Osadní, 12 400 Kč/měs., 37 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-kch

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 v příjemné lokalitě Praha - Holešovice s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. Velkou výhodou bytu je přízemní společná terasa, kde je k dispozici gril a posezení.

Byt se nabízí vybavený. Součástí nové kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, elektrický sporák a digestoř. Obývací pokoj je stylově zařízený jídelním stolem s židlemi, pohovkou, skříní a komodou. V prostorné koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, lékárnu, bowling, supermarket Albert atd. V blízkosti domu je také Královská obora Stromovka. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Dělnická, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kch-en

For long term sublease we offer a renovated apartment 1 +1 in a nice location Prague - Holesovice with good transport links. Apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the third floor of the house. The big advantage of the apartment is ground floor common terrace, where is available grill and sitting.

The apartment is offered furnished. The new kitchen has a fridge, electric oven, electric stove and hood. The living room is stylishly furnished with a dining table with chairs, sofa, wardrobe and chest of drawers. The spacious bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. Rooms are interconnecting.

Within walking distance we can find restaurants, pharmacy, bowling, supermarket Albert etc. Near the house is also the Royal Park Stromovka. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Dělnická, which is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Osadní
Cena: 12 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 400 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 37 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 4. červen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 7 - Holešovice, Dělnická: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 7, Dělnická: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 10 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc