Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Osadní, 1+1, 37 m²

Pronájem 1+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Osadní, 14 800 Kč/měsíc, 37 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/Osadni29/Index.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 v příjemné lokalitě Praha - Holešovice s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. Velkou výhodou bytu je přízemní společná terasa, kde je k dispozici gril a posezení.

Byt se nabízí vybavený. Součástí nové kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, elektrický sporák a digestoř. Obývací pokoj je stylově zařízený jídelním stolem s židlemi, pohovkou, skříní a komodou. V prostorné koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, lékárnu, bowling, supermarket Albert atd. V blízkosti domu je také Královská obora Stromovka. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Dělnická, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií.
Domácí mazlíčci dle dohody.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
http://in360.cz/vr/Osadni29/Index.html

For long term sublease we offer a renovated apartment 1 +1 in a nice location Prague - Holesovice with good transport links. Apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the third floor of the house. The big advantage of the apartment is ground floor common terrace, where is available grill and sitting.

The apartment is offered furnished. The new kitchen has a fridge, electric oven, electric stove and hood. The living room is stylishly furnished with a dining table with chairs, sofa, wardrobe and chest of drawers. The spacious bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. Rooms are interconnecting.

Within walking distance we can find restaurants, pharmacy, bowling, supermarket Albert etc. Near the house is also the Royal Park Stromovka. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Dělnická, which is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. Pets are possible after agreement.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Osadní
Cena: 14 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 769 Kč, náklady na bydlení 2 969 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 37 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 7 - Holešovice, Dělnická: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 7, Dělnická: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 10 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů