Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Přístavní, 2+1, 46 m²

Pronájem 2+1, Praha - Holešovice (Praha 7) - Přístavní, 11 000 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-v6e

Virtuální prohlídka:
http://in360.cz/vr/pristavni36/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt o dispozici 2+1 na ulici Přístavní v žádané lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové rozloze 46 m 2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, sporákem s troubou a digestoří, kuchyně je částečně oddělena od pokojů. V obývacím pokoji je k dispozici jídelní stůl a židle, sedací souprava, postel a knihovna. Ložnice je vybavena také postelí, psacím stolem s židlí a gaučem. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, prádelna, potraviny. Zastávka autobusu a tramvaje Maniny přibližně pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-v6e-en

Virtual tour:
http://in360.cz/vr/pristavni36/index.htm

For long-term sublease, we offer a bright 2 + 1 apartment on Přístavní Street in the desired location of Prague - Holešovice. The apartment with a total area of ​​46 m 2 is located on the first floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator with freezer, microwave, stove with oven and hood, the kitchen is partially separated from the rooms. The living room has a dining table and chairs, a sofa, a bed and a library. The bedroom is also equipped with a bed, a desk with a chair and a couch. The spacious bathroom with bath, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, cafes, laundry, groceries. Bus and tram stop Maniny about five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Přístavní
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 500 Kč, náklady na bydlení 3 655 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, U průhonu: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 7: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?