Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Šimáčkova, 2+kk, 78 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Šimáčkova, 24 400 Kč/měs., 78 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xc5

K dlouhodobému podnájmu nabízíme luxusní byt o dispozici 2+kk ve výborné lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové výměře 78 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu.

Byt se nabízí nadstandardně vybavený. Kuchyňská linka disponuje novými spotřebiči - lednicí, myčkou, vestavěnou elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je zařízení jídelním stolem s židlemi, prostornou sedací soupravou, křeslem, konferečním stolkem a praktickou knihovnou. V prosvětlené ložnici najdeme postel. V moderní koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a bidet. Předsíň je vybavená vestavěnou šatní skříní.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, lékárnu, supermarket Albert, základní školu, Výstaviště Holešovice a také Královskou oboru - Stromovka. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Veletržní palác (tři minuty chůze od domu). Deset minut od domu je vzdálené metro Vltavská.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xc5-en

We offer for rent a luxury apartment 2 + kk in an excellent location Prague - Holesovice. Apartment with a total area of ​​78 m2 is located on the fifth floor of the house.

The apartment is offered above standard. Kitchen has new appliances - fridge, dishwasher, built-in electric oven, microwave, ceramic hob and hood. The living area is furnished with a dining table with chairs, a spacious sofa, an armchair, a coffee table and a practical library. In the bright bedroom we find a bed. The modern bathroom has a bathtub, sink with mirror, toilet and bidet. Hall is equipped with built-in wardrobe.

Within walking distance you will find restaurants, pharmacy, supermarket Albert, elementary school, Exhibition Grounds Holesovice and also the Royal branch - Stromovka. Transport accessibility is provided by the tram stop Veletržní Palace (three minutes walk from the house). Ten minutes from the house is distant metro Vltavska.

The apartment is free to move in from 1st of April 2020. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Šimáčkova
Cena: 24 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 28 985 Kč, nájemné 24 900 Kč + náklady na bydlení 4 585 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 78 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Levné potraviny Praha, Veletržní: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 7, Schnirchova: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?