Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Tusarova, 3+kk, 67 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Tusarova, 19 000 Kč/měs., 67 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-83u

>> Kontakt: Dominik Hayden: +420 778 008 352

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní světlý byt o dispozici 3+kk na ulici Tusarova v žádané lokalitě Praha - Holešovice. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a jídelním stolem, velkou výhodou je také kuchyňský ostrůvek. Jedna z ložnic je vybavena postelí a druhá velkou skříní s úložným prostorem. V předsíni je k dispozici botník a věšák na kabáty. Koupelna s vanou, umyvadlem a velkým zrcadlem je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Restaurace, kavárny, obchody, sportovní a společenské vyžití. Výborná dopravní dostupnost.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-83u-en

>> Contact: Domink Hayden: +420 778 008 352

For long-term sublease, we offer a modern bright apartment with a layout of 3 + kk on Tusarova Street in the desired location of Prague - Holešovice. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette is equipped with a kitchen unit with built-in appliances and a dining table, a great advantage is also a kitchen island. One of the bedrooms has a bed and the other a large closet with storage space. There is a shoe rack and a coat hanger in the hall. The bathroom with bath, sink and large mirror is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Restaurants, cafes, shops, sports and social activities. Excellent transport accessibility.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Tusarova
Cena: 19 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 22 495 Kč, náklady na bydlení 3 495 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 7 - Holešovice, Dělnická: 3 minuty (pěšky)

Norma Praha 7 - Holešovice: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 10 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?