Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U papírny, 3+kk, 71 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - U papírny, 26 000 Kč/měs., 71 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ex8

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně vybavený byt 3+kk ve výměre 71 m2 ve druhém patře cihlového domu v ulici U Papírny, v Praze - Holešovicích, velmi klidná a žádaná lokalita.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je barový stůl s barovými židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou, konferenčním stolkem a televizí. Ložnice je vybavena manželskou postelí bez matraci, nočními stolky a velkou vestavěnou šatní skříní. Druhý pokoj je zařízený postelí, šatní skříní a pracovním stole se židlí. V krásné koupelně nalezneme vanu, umyvadlo se zrcadlem a pračku. Toaleta je odděleně.

V docházkové blízkosti je veškerá občanská vybavenost jako cyklostezka, park Stromovka - Královská obora, planetárium, restaurace, obchody, supermarkety jsou přibližně 12 minut chůze. Výbornou dostupnost do centra zajišťuje tramvajová zastávka Nádrží Holešovice, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu a stanice metro Nádraží Holešovice, které je čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ex8-en

We offer fully furnished apartment 3+kk on the area of ​​71 m2 on the second floor of the brick house in U Papirny street, Prague - Holesovice, very quiet and desired location.

The apartment is offered fully equipped. Kitchen is provided by a fridge with freezer, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a bar table with bar stools. The living area is furnished with a sofa, coffee table and TV. The bedroom is equipped with a double bed without mattress, bedside tables and a large built-in wardrobe. The second room is furnished with a bed, wardrobe and a work desk with a chair. The beautiful bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

In walking distance is a cycling path, park Stromovka - Královská obora, planetarium, restaurants, shops, supermarkets are approximately 12 min walk. Excellent access to the center is provided by a tram stop Nádraží Holešovice, which is two minutes walk from the house and metro station Nádraží Holešovice, which is 4 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | U papírny
Cena: 26 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 30 183 Kč, náklady na bydlení 4 183 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 71 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, Schnirchova: 6 minut (pěšky)

Levné potraviny Praha, Veletržní: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 6 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 9 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?