Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U papírny, 3+kk, 71 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - U papírny, 22 000 Kč/měs., 71 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ex8

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/upapriny5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně vybavený byt 3+kk ve výměre 71 m2 ve druhém patře cihlového domu v ulici U Papírny, v Praze - Holešovicích, velmi klidná a žádaná lokalita.

Nábytek je možné po domluvě odvézt.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je barový stůl s barovými židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou, konferenčním stolkem a televizí. Ložnice je vybavena manželskou postelí bez matraci, nočními stolky a velkou vestavěnou šatní skříní. Rost na posteli je polohovatelný. Druhý pokoj je zařízený postelí, šatní skříní a pracovním stole se židlí. V krásné koupelně nalezneme vanu, umyvadlo se zrcadlem a pračku. Toaleta je odděleně.

Dům je zrekonstruovaný a zateplený od minulého roku.

V docházkové blízkosti je veškerá občanská vybavenost jako cyklostezka, park Stromovka - Královská obora, planetárium, restaurace, obchody, supermarkety jsou přibližně 12 minut chůze. Výbornou dostupnost do centra zajišťuje tramvajová zastávka Nádrží Holešovice, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu a stanice metro Nádraží Holešovice, které je vzdálené tři minuty chůze od domu. (250 m2)

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitelka preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. Uvedené poplatky jsou pro dvě osoby.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ex8-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/upapriny5/index.htm

We offer fully furnished apartment 3+kk on the area of ​​71 m2 on the second floor of the brick house in U Papirny street, Prague - Holesovice, very quiet and desired location.

The house is renovated and insulated from last year.

The apartment is offered fully equipped. Kitchen is provided by a fridge with freezer, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a bar table with bar stools. The living area is furnished with a sofa, coffee table and TV. The bedroom is equipped with a double bed without mattress, bedside tables and a large built-in wardrobe. The second room is furnished with a bed, wardrobe and a work desk with a chair. The beautiful bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

The furniture can be removed.

In walking distance is a cycling path, park Stromovka - Královská obora, planetarium, restaurants, shops, supermarkets are approximately 12 min walk. Excellent access to the center is provided by a tram stop Nádraží Holešovice, which is two minutes walk from the house and metro station Nádraží Holešovice, which is three minutes walk from the house (250m2).

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets. Utilities are set for two persons.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | U papírny
Cena: 22 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 26 200 Kč, náklady na bydlení 4 183 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 71 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, Schnirchova: 6 minut (pěšky)

Levné potraviny Praha, Veletržní: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 6 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?