Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U papírny, 3+kk, 67 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - U papírny, 19 000 Kč/měs., 67 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wai

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný a světlý byt v žádané lokalitě Praha -Holešovice. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší i sklepní kóje. Byt má vlastní kotel značky Protherm a podlahové topení v koupelně.

Byt se nabízíe nevybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí. Obývací část a pokoje jsou nezařízené. V zrekonstruované koupelně najdeme rohovou vanu a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, 5 min pěšky Výstaviště Holešovice a park Stromovka. Skvělá dopravní dostupnost - 3 min pěšky na zastávku metra linky A Nádraží Holešovice, 5 min pěšky tram zastávky Výstaviště Holešovice i Nádraží Holešovice.

Byt je volný k nastěhování ihned. Vratnou jistota lze po dohodě rozdělit do dvou plateb. Domácí mazlíčci po domluvě povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wai-en

For long-term sublease, we offer a spacious and bright apartment in the desired location of Prague-Holesovice. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment also has a cellar. The apartment has its own Protherm boiler and underfloor heating in the bathroom.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a refrigerator. The living area and rooms are unfurnished. The renovated bathroom has a corner bath and sink. The toilet is separate.

Near the house there are all civic amenities - shops, restaurants, 5 minutes walk from the Exhibition Grounds Holešovice and Stromovka Park. Great transport accessibility - 3 min walk to the metro station line A Nádraží Holešovice, 5 min walk to the tram stop Výstaviště Holešovice and Nádraží Holešovice.

The apartment is free to move in immediately. The refundable security can be divided into two payments upon agreement. Pets allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | U papírny
Cena: 19 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 19 000 Kč, náklady na bydlení 4 300 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. červen 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 7, Schnirchova: 6 minut (pěšky)

Levné potraviny Praha, Veletržní: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 6 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc